ارائه خدمات پزشکی به بیماران نیازمند حرکتی در مسیر رضایت الهی است

ارائه خدمات پزشکی به بیماران نیازمند حرکتی در مسیر رضایت الهی است


امام جمعه یزد با اشاره به خدمات موسسه خیریه امدادگران عاشورا گفت: ارائه خدمات پزشکی به بیماران نیازمند حرکتی در مسیر رضایت الهی است.

آیت الله محمدرضا ناصری صبح امروز در جلسه امدادگران عاشورا که با حضور مدیرعامل این موسسه در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد، اظهار داشت: این موسسه ملجأیی برای بندگان خداست که راه چاره برای آنها بسته شده و خدمت به بندگان خدا، حرکت در مسیر رضایت الهی است.

وی عنوان کرد: خدماتی که در موسسه خیریه امدادگران عاشورا ارائه می شود، بی شک مورد رضایت خداوند متعال و سیره اهل بیت (ع) و همه اوصیای الهی است.

ناصری بیان کرد: هرکس عشق بیشتری به خدا دارد عشق بیشتری به بندگان خدا نیز دارد و اگر کسی به اسم خدمت، سبب دلشکستگی بندگان خدا شود، کار او هیچ ارزشی ندارد بر این اساس کار باید برای خدا باشد.

وی ادامه داد: همه ما باید سیره امام خمینی (ره) را پیش بگیریم و همانند او حتی برای رضای خدا حرف بزنیم و نیت خود را برای خدا خالص کنیم.

امام جمعه یزد عنوان کرد: در اقداماتی نظیر فعالیت های موسسه امدادگران عاشورا، خیر و برکات و عنایات خدا و سعادت دنیا و آخرت وجود دارد و امیدواریم این حرکات ادامه پیدا کند.

ناصری اظهار داشت: این اقدامات زمینه ساز ظهور است و وقتی دلها یکی شود و کارها را برای رضایت خدا انجام دهیم، خداوند حجت خود روی زمین را می فرستد.

فعالیت موسسه امدادگران با توسل به حضرت زهرا (س) از ۲۰ سال پیش

سردار نصرالله فتحیان، مدیرعامل خیریه امدادگران عاشورا در جلسه امدادگران عاشورا که در دفتر امام جمعه یزد برگزار شد، با بیان اینکه امدادگران عاشورا محلی برای رسیدگی به بیماران نیازمند است، اظهار داشت: این خدمت عاشقانه از ۲۰ سال پیش با توسل به حضرت زهرا (س) آغاز شد و خدا را شاکریم که رهبر معظم انقلاب نیز این اقدام را تایید و حمایت کردند و نمایندگان ولی فقیه در استان ها هدایت این کار را در بسیاری از استانهای بزرگ بر عهده گرفتند و هم بر آن نظارت دارند و هم پشتیبانی می کنند.

وی افزود: یزد نیز از استانهای پیشتاز در این زمینه است و امیدواریم با فعالیت فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و هدایت های آیت الله ناصری امام جمعه استان یزد، این فعالیت ها بهبود و ارتقا یابد.

ساختمان بسیج اقشار برای امدادگران عاشورا آماده سازی می شود

سردار رضا پورشمسی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید اظهار داشت: امیدواریم امسال بتوانیم سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

وی عنوان کرد: موضوع امدادگران عاشورایی با پیگیری بیشتری از سوی سپاه الغدیر در استان یزد پیگیری می شود و با توجه به اینکه ساختمان علامه مصباح در کنار سپاه الغدیر ساخته شده است، بسیج اقشار به این محل انتقال می یابد و امدادگران عاشورایی در بلوار شهید صدوقی مستقر می شود.

پورشمسی اظهار امیدواری کرد: با راهنمایی های امام جمعه یزد و سردار فتوحی فرمانده سابق سپاه الغدیر یزد، ماموریت های امدادگران عاشورایی را بهتر از گذشته دنبال کنیم.

در این مراسم از تلاش های سردار اکبر فتوحی که چندین سال ریاست هیئت مدیره امدادگران عاشورا را بر عهده داشت تجلیل و این مسئولیت به سردار رضا پورشمسی واگذار شد.

موسسه خیریه امدادگران عاشورا به همت جمعی از فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس راه اندازی شده و شعب آن در استانها نیز از چند سال پیش ایجاد شد و به نیازمندان خدمات درمانی، بهداشتی، تشخیصی و مشاوره ای ارائه می شود.

در استان یزد حکم ریاست هیئت امنای این موسسه توسط سردار فتحیان به آیت الله ناصری اعطا شد.