استاندار: کیفیت آب آشامیدنی در برخی مناطق یزد به شدت پایین است

استاندار: کیفیت آب آشامیدنی در برخی مناطق یزد به شدت پایین است


استاندار یزد گفت: کیفیت آب آشامیدنی در برخی از مناطق استان به شدت پایین است به طوری که در برخی از نقاط EC آب به حدود ۳۵۰۰ می رسد.

 مهران فاطمی در نشست مشترک با محمد همت؛ مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور آب و محیط زیست که به منظور بررسی مسائل مربوط به آبرسانی به روستاهای استان برگزار شد، با قدردانی از اقدامات انجام شده و در حال انجام از سوی قرارگاه محرومیت زدایی، گفت: متاسفانه در سال های گذشته شاهد اقدامات اثرگذار در حوزه هزینه کرده بودجه‌های این چنینی نبوده ایم ولی با ورود قرارگاه محرومیت زدایی، شاهد تحول در آن هستیم.

وی با اشاره به سفر اخیر وزیر نیرو به استان یزد، خاطرنشان کرد: ایشان در جریان این سفر قول تحت پوشش قرار دادن همه روستاهای استان از آب آشامیدنی را دادند که پیگیری های لازم در این خصوص در حال انجام است.

فاطمی به انجام سفرهای شهرستانی و احصای مسائل و مشکلات مردم در خلال این سفرها اشاره کرد و افزود: مشکلات دو حوزه آب و راه، به صورت محسوس در مناطق مختلف استان قابل مشاهده بوده و رایزنی های لازم جهت سامان اقدامات نتیجه بخش در این دو حوزه در حال انجام است.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: قرارگیری بودجه های محرومیت زدایی در اختیار قرارگاه سازندگی، باعث شده اقدامات بسیار خوبی در راستای نیل به این هدف انجام شود.