استاندار: ۲۰۰ هزار مسافر نوروزی در یزد اسکان یافتند

استاندار: ۲۰۰ هزار مسافر نوروزی در یزد اسکان یافتند


استاندار یزد از اسکان ۲۰۰ هزار مسافر نوروزی در این استان خبر داد و از تلاشهای پلیس در برقراری امنیت در این ایام قدردانی کرد.

"مهران فاطمی" در جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: پلیس با این همه اقدامات ارزشمندی که انجام داده است سرمایه اجتماعی فوق العاده ای را کسب کرده است.

وی با تاکید بر این که همه باید شکرگزار وجود پلیس خدوم باشند، گفت: موقعی که مردم پلیس را می بینند احساس امنیت می کنند و احساس امنیت ازخود امنیت بالاتر است.

وی در ادامه بیان داشت: مردم وقتی خدمات پلیس را می بینند حمایت و پشتیبانی خواهند کرد، این ظرفیت بزرگی  در جهت ارتقاء سرمایه اجتماعی  پلیس است.

استاندار یزد در جمع مسئولان و فرماندهان انتظامی استان افزود: در مقاطعی خدمات شما ملموس تر می شود و حال آنکه خدمات پلیس در همیشه ایام به صورت محسوس و نا محسوس به جهت تولید و حفظ امنیت بدون وقفه در جریان است، هرچند برخی از این خدمات با خبر نمی‌شوند.

استاندار با بیان اینکه در ایامی مثل نوروز خدمات پلیس برجسته تر است، گفت: حجم وسیعی از مردم در کشور سفر می‌کنند و این نشان از نشاط اجتماعی است که در قالب سفر ها صورت می گیرد  و حدود ۲۰۰ هزار مسافر نوروزی در این استان حضور یافته و اسکان داده شده‌اند و این بیانگر نقش آفرینی و خدمت رسانی شما مدافعان امنیت می باشد.

نماینده عالی دولت در استان افزود: وقتی یک نفر به خاطر تصادف فوت می کند آثار منفی آن تا سالها بر خانواده و جامعه اثر می گذارد و باعث تالم خاطر عده زیادی از افراد می‌شود و این بیانگر لزوم همراهی و بسیج ظرفیت های دستگاه های متولی با پلیس راه در راستای کاهش تصادفات منجر به فوت می باشد.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی و مجاهدانه مجموعه انتظامی استان یزد در راستای امنیت آفرینی با توجه به اشرافیت بر گسترده جغرافیایی، اجتماعی و فرهنگی استان بیان داشت: ما به وجود شما افتخار می کنیم.