آسفالت ۱۱۵ هزار مترمربع از معابر شهر یزد

آسفالت ۱۱۵ هزار مترمربع از معابر شهر یزد


معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از آسفالت ۱۱۵ هزار متر مربع از معابر شهر یزد در سه ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

 محمدعلی سلمانی ندوشن گفت: به همت کارخانه آسفالت شهرداری یزد در سه ماهه اول سال جاری ۱۵ هزار تن آسفالت تولید شد و توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری در حدود ۱۱۵ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی مناطق پنجگانه با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال آسفالت شده است.


وی با اشاره به اهمیت زیرساخت معابر در کاهش خسارات جانی و مالی، اظهار داشت: در سه ماهه ابتدای سال جاری و در ادامه نهضت آسفالت، بخشی از بلوار استقلال، بلوار دهه فجر و خیابان طلوع از شاخص‌ترین معابری بود که زیرسازی و آسفالت آن تعویض شد.


معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد افزود: ساماندهی معابر شهری به منظور تسریع و تسهیل در تردد شهروندان و خودرو‌ها از مطالبات مهم و بحق شهروندان است که امیدواریم تا انتهای سال جاری بتوانیم کلیه معابر اصلی و فرعی شهر که هنوز زیر سازی و آسفالت نشده است را آسفالت کنیم.


سلمانی خاطرنشان کرد: تا انتهای سال جاری معابری نظیر بلوار پروفسور حسابی، خیابان معراج، بلوار صیاد شیرازی، بلوار شهید دهقان منشادی، خیابان امام جعفر صادق و بلوار مدرس تعویض آسفالت خواهد شد.