افتتاح اولین دفتر حمایت از کودکان و زنان بزه دیده در فضای مجازی

افتتاح اولین دفتر حمایت از کودکان و زنان بزه دیده در فضای مجازی


افتتاح اولین دفتر حمایت از کودکان و زنان بزه دیده در فضای مجازی

ا حضور شهردار شهر جهانی و دادستان یزد برای اولین بار در کشور، دفتر حمایت از کودکان و زنان بزه دیده در فضای مجازی در محل فرهنگسرای خانواده سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افتتاح شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - دفتر حمایت از کودکان و زنان بزه دیده در فضای مجازی، در روز بیست و ششم آبان ماه با حضور جمال الدبن عزیزی شهردار شهر جهانی، محمد رضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب استان و عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در محل فرهنگسرای خانواده سازمان واقع در خیابان امام (ره) ـ خیابان سیدالشهدا (ع) ـ کوچه مجاهد افتتاح شد.

جمال الدین عزیزی در این افتتاحیه با تأکید بر پیشگیری، آموزش و مشاوره اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این دفتر بخشی از رسالت مدیریت شهری که افزایش کیفیت زندگی شهروندان هست محقق شده و این ایده که برای اولین بار در کشور در یزد در حال انجام می باشد، نتایج مثبتی در پی داشته باشد.

شهردار یزد اظهار داشت: اعتقاد داریم هر چه زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی قوی تر باشد در بقیه امور هم فعالیت ها اثرپذیری بیشتری دارد.

وی گفت: با توجه به اینکه دفاتر تسهیل گری در محلات، اطلاعات و ارتباطات مؤثری با ساکنین محله دارند، می توانند در موفق بودن این دفتر تأثیر بسزائی داشته باشند.