آمادگی شهرداری یزد برای استقبال از مهمانان نوروزی

آمادگی شهرداری یزد برای استقبال از مهمانان نوروزی


رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: یزد، آماده میزبانی از مهمانان نوروزی است.

 

عزیزالله سیفی در پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به اقدامات خوبی که در مجموعه شهرداری و مناطق مختلف شهری یزد برای آمادگی یزد برای نوروز انجام شده است، گفت: یزد آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است.

 

وی افزود: به همین منظور مراکز اقامت، هتل ها، رستوران ها، بوم گردی ها و فضاهای مناسبی در شهر یزد آمادگی پذیرایی و اسکان از مهمانان نوروزی هستند که امیدواریم بتوانیم با این اقدامات خوبی که توسط شهرداری و سایر دستگاهای مختلف انجام شده، مهمان نوازی خوبی را داشته باشیم.

 

سیفی در ادامه به چند مورد از اقدامات شهرداری برای نوروز اشاره کرد و گقت: رنگ آمیزی سنگ جداول، گادریل ها، پایه چراغ ها، روشنایی بلوارها، نصب المان های مختلف و مبلمان شهری، تعویض و نصب علائم ترافیکی انجام شده است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر یزد به رنگ آمیزی انجام شده در یزد اشاره کرد و گفت: در منطقه یک 30 هزار متر مربع، در منطقه دو 28 هزار متر مربع، منطقه سه 7 هزار متر مربع، منطقه چهار 32 هزار متر مربع و منطقه پنج 26 هزار متر مربع رنگ آمیزی صورت گرفته است.

 

وی افزود: در نوروز گاه های سطح شهر که در مناطق مختلف شهر راه اندازی شده، برنامه های مختلفی پیش بینی شده و در این امکان برنامه های شاد فرهنگی، نورپردازی های زیبا، گل آرایی سفره هفت سین، قاب خاطره، المان های تعاملی و برنامه های جذاب مختلفی پیش بینی شده است.

 

وی تصریح کرد: آذین بندی میادین و بلوار های سطح شهر بخصوص بلوار ولیعصر، امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع)، میدان آزادی، میدان شهید بهشتی در دستور کار قرار دارد که در حال انجام است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در پایان به موضوع درختکاری و گل کاری در سطح شهر اشاره کرد و گفت: امسال توزیع نهال رایگان در مناطق مختلف شهر توسط شهرداری انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

شبستان