امام جمعه یزد: ایجاد شک، تردید و تحریف در بین مردم از توطئه‌های دشمنان است

امام جمعه یزد: ایجاد شک، تردید و تحریف در بین مردم از توطئه‌های دشمنان است


امام جمعه یزد: ایجاد شک، تردید و تحریف در بین مردم از توطئه‌های دشمنان است

 

آیت الله ناصری در خطبه‌های نماز جمعه چهاردهم شهریور ماه ایجاد شک، تردید و تحریف در بین مردم و جامعه را از توطئه‌های دشمنان دانست که هم مسئولان و هم مردم باید کاملا هوشیار باشند.

 

امام جمعه یزد در خطبه‌ های این هفته از مردم برای عزاداری پرشور حسینی همراه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی قدردانی کرد.

آیت الله ناصری با اشاره به بصیرت بالای مردم مؤمن و ولایتمدار استان برای برای برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: این نشان از بصیرت بالای مردم و عشق به ائمه اطهار (ع) است.

خطیب نماز جمعه یزد با بیان فلسفه قیام عاشورا افزود: امام حسین (ع) دست ذلت به کسی نداد و در برابر ظلم و جور زمانه ایستاد.

امام جمعه یزد درادامه اشاره‌ای به تهدیدات دشمنان نظام اسلامی بعد از انقلاب اسلامی داشت و خاطر نشان کرد: دشمن با ابزار قدرت و تحریم برای پیشبرد امور خود استفاده می‌کند.
 
وی عنوان کرد: نظام اسلامی همواره مورد تهدید‌های زیاد نظامی و اقتصادی قرار گرفته که به لطف الهی از همه آن‌ها سربلند بیرون آمده و خواهد آمد.

آیت الله ناصری ایجاد شک، تردید و تحریف در بین مردم و جامعه را از دیگر توطئه‌های دشمنان برشمرد و گفت: هم مسئولان و هم مردم باید دراین زمینه کاملا هوشیار باشند.

خطیب نماز جمعه یزد با اشاره به بازگشایی مدارس و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در مدارس و مراقبت کامل مدیران و والدین دراین زمینه، خواستار توجه بیشتر والدین و آموزش و پرورش به تربیت دینی دانش آموزان شد.

آیت الله ناصری از مسئولان خواست مواظب گرانفروشی‌ها باشند و با کارخانجاتی که خود سر، اجناس  را گران می‌کنند برخورد جدی شود.

در پیش بودن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت این هفته، توجه به تقوای الهی و دوری از گناهان از دیگر سخنان امام جمعه یزد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر یزد بود.
 
خاطرنشان می شود نماز جمعه شهر یزد با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.