امام جمعه یزد: تفرقه افکنی بین مردم و مذاهب اسلامی هدف دشمنان است

امام جمعه یزد: تفرقه افکنی بین مردم و مذاهب اسلامی هدف دشمنان است


آیت الله ناصری گفت: دشمنان همواره با نقشه‌ها و توطئه‌های مختلف به دنبال فتنه انگیزی و تفرقه افکنی بین مردم و مذاهب اسلامی هستند.

پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در محکومیت هتک حرمت حرم رضوی

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم
الَّذِینَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِندَ اللَّهِ وَأُولَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ

هتک حرمت بارگاه مقدس رضوی در ماه مبارک رمضان و سوء قصد به سه تن از روحانیون جهادگر در صحن حرم امام رضا (علیه السلام) و شهادت روحانی جانباز و برادر دو شهید حجت الاسلام والمسلمین اصلانی، دل هر مسلمان آزاده‌ای را جریحه دار می‌کند.

دشمنان همواره با نقشه‌ها و توطئه‌های مختلف به دنبال فتنه انگیزی و تفرقه افکنی بین مردم و مذاهب اسلامی هستند و تأسف بار است که عوامل استکبار و افراد فریب خورده به اسم اسلام، ولی با تفکرات وهابی تکفیری انسان‌های مجاهد و خادم مردم را به خاک و خون می‌کشند.

بدون شک اینان جزء ضالین و گمراهانند که از صراط مستقیم الهی به دور افتاده اند و باید این گونه افکار انحرافی از جوامع اسلامی حذف گردد و همگان پیرو اسلام ناب باشند.

ضمن محکومیت این جنایت وحشیانه، شهادت این روحانی مجاهد را به امت حزب الله و خانواده مکرمش تبریک و تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای مجروحان این حادثه شفای عاجل و کامل مسئلت می‌نمایم.

محمدرضا ناصری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد