آیت‌الله ناصری: عملکرد پلیس در استان یزد قابل تقدیر است

آیت‌الله ناصری: عملکرد پلیس در استان یزد قابل تقدیر است


نماینده ولی فقیه در استان یزد ملاطفت و مراقبت را دو مؤلفه اصلی برای پلیس دانست و گفت: پلیس باید مراقب حرکت های مخلان نظم و امنیت باشد و تلاش کند با تیزبینی، آسایش و امنیت مردم را تامین کند.

 آیت الله محمدرضا ناصری پیش از ظهر امروز در جریان دیدار با فرمانده انتظامی استان با قدردانی از فعالیت‌های پلیس در راستای کشف جرائم و حفظ امنیت مردم اظهار کرد: امسال تمهیدات بسیار خوبی برای تامین نظم و امنیت مردم و مسافران نوروزی اندیشیده شده بود و هماهنگی خوبی بین پلیس و دستگاه های مختلف بود.

وی با بیان این‌که خانواده‌ها به دلیل وجود امنیت اخلاقی، روحی و اجتماعی یزد را برای سفر انتخاب می‌کنند، افزود: حضور پلیس سبب شده بود که این حس امنیت امسال در گردشگران تقویت شود.

امام جمعه یزد با اشاره به این‌که پلیس یزد ضمن مراقبت، مدارا و ملایمت در رفتار با مردم و حتی متخلفان را رعایت می‌کردند، گفت: این رفتارها سبب رضایت مردم است و مردم در کنار پلیس با چنین روحیاتی احساس امنیت می کنند.

آیت الله ناصری یزدی تصریح کرد: لازمه کار برای خدا و برای رضای خدا و خدمت به مردم همین است که به دنبال فراهم کردن آسایش مردم باشیم و در این صورت است که خدمت به بندگان خدا، مورد رضایت خداوند متعال قرار خواهد گرفت.


ناصری عنوان کرد: خوشبختانه پلیس یزد از هر دو مؤلفه برخوردار است و به همین دلیل از پلیس استان قدردانی می‌کنیم و امیدواریم در آینده نیز قوی‌تر و با احساس مسئولیت بیشتر به کار خود ادامه دهید و برکت کار خود را از خداوند متعال بخواهید.نماینده ولی فقیه در استان یزد ملاطفت و مراقبت را دو مؤلفه اصلی برای پلیس دانست و بیان کرد: پلیس باید مراقب نقشه‌ها و عوامل دشمن همچنین حرکت‌های مخلان نظم و امنیت باشد و تلاش کند با تیزبینی، آسایش و امنیت مردم را تامین کند.

سردار عباسعلی بهدانی‌فرد در این جلسه به بیان گزارش عملکرد یک ساله پلیس در استان یزد پرداخت و گفت: افزایش احساس امنیت از جمله رویکردهای جدی فرماندهی انتظامی استان در دارالعباده یزد است.امام جمعه یزد با بیان این‌که خدمت به مردم پاداش بسیاری دارد، افزود: رضایتمندی خداوند متعال از کار انسان از هر پاداشی ارزشمند است و امیدواریم این ثمرات این خدمات برای همه مردم ملموس باشد.