بازدید شهردار یزد از محله قاسم آباد

بازدید شهردار یزد از محله قاسم آباد


بازدید شهردار یزد از محله قاسم آباد

صبح روز جمعه سوم دی ماه ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد به همراه نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، معاون خدمات شهری شهرداری، و سرپرست منطقه سه شهرداری یزد در راستای شناسایی نقاط ضعف و قوت و رسیدگی به درخواست های مردمی و رفع مسائل و مشکلات از محله قاسم آباد بازدید کردند.

 صبح روز جمعه سوم دی ماه ابوالقاسم محی الدینی شهردار به همراه محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، فخرالسادات خامسی و محمد مهدی نیکونژاد از اعضای شورای اسلامی شهر، حمید رضا رحیم دل معاون خدمات شهری شهرداری، همچنین فرامرز رمضانی سرپرست منطقه سه شهرداری یزد و جمعی از اهالی محله قاسم آباد، در راستای شناسایی نقاط ضعف و قوت و رسیدگی به درخواست های مردمی و رفع مسائل و مشکلات از این محله بازدید کردند.

در ابتدا از روند زیرسازی و آسفالت بلوار آیت الله ابوترابی بازدید و نسبت به تسریع در امر احداث این بلوار که نهایتاً موجب کم شدن بار ترافیکی خیابان فروغ می گردد تاکید شد.

سپس در بازدید از خیابان طلوع، در جهت آسفالت این خیابان با هماهنگی شرکت آب و فاضلاب و شرکت توزیع نیروی برق و تعیین زمان ۱۵ روزه جهت رفع موانع آب و برق این بلوار نسبت به تسریع امور تاکید گردید.

درخواست اهالی این محل از مسئولین جهت اختصاص زمین های مجاور ریل قطار به فضای سبز که مورد بررسی قرار گرفت.

ایجاد گذر فرهنگی توریستی در محله قدیم قاسم آباد از دیگر مواردی مطرح شده در این بازدید بود.

در نهایت، پیگیری و واگذاری قطعه زمینی که اکنون در اختیار ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) می باشد به شهرداری و تبدیل به فضای سبز این منطقه از اهم موضوعات مطرح شده در این بازدید سه ساعته بود که در آخر با حضور در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در این محله، شهروندان رو در رو خواسته های خود را مطرح کردند.