برگزاری جشنواره «ماه خوب خدا» ویژه اعضای جهاددانشگاهی یزد

برگزاری جشنواره «ماه خوب خدا» ویژه اعضای جهاددانشگاهی یزد


معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد گفت: ششمین دوره جشنواره «ماه خوب خدا» ویژه اعضا، خانواده آنان و فراگیران مراکز آموزشی به مناسبت ماه رمضان در حال برگزاری است.

محمدرضا دهقانی فیروزآبادی، معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد با اشاره به برگزاری ششمین دوره جشنواره «ماه خوب خدا» ویژه اعضا، خانواده آنان و فراگیران مراکز آموزشی سازمان اظهار کرد: برنامه‌های این جشنواره در دو گروه اعضای سازمان و خانواده‌های آنان و همچنین فراگیران مراکز آموزشی اجرایی می‌شود.

دهقانی حزب‌خوانی قرآن کریم هر روز بعد از نماز ظهر و عصر با حضور اعضای سازمان و برگزاری نشست کتابخوان را از جمله این برنامه‌ها دانست و گفت: در قالب برنامه‌ای با عنوان «نان و پنیر همدلی» و با همکاری اعضای سازمان نسبت به تهیه افطاری برای کودکان معلول بی سرپرست اقدام می‌شود که سال گذشته ۷۰ کودک معلول از این ضیافت بهره‌مند شدند.

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد از برگزاری مسابقه الکترونیکی در روز پنجم اردیبهشت ماه ویژه اعضا، خانواده آنان و فراگیران مراکز آموزشی خبر داد و بیان کرد: در قالب این مسابقه نیز کلیپی در ایام ماه رمضان منتشر و از محتوای آن مسابقه ای به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.