برگزاری راهپیمایی روز قدس بعد از دو سال وقفه در تمام نقاط استان یزد

برگزاری راهپیمایی روز قدس بعد از دو سال وقفه در تمام نقاط استان یزد


راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در تمامی مناطق و شهرستان‌های استان یزد به صورت حضوری و با مشارکت اقشار مختلف برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمدحسین متوسل، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد ، در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدرس در دارالعباده، اظهار کرد:‌ بعد از گذشت دو سال به دلیل کرونا، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در تمامی مناطق و شهرستان‌های استان یزد با حضور و مشارکت اقشار مختلف برگزار می‌شود.

وی تدوین برنامه‌های فرهنگی و آموزشی با رویکرد جهاد تبیین را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار شوای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد دانست و افزود:‌ ویژه برنامه‌های جهاد تبیین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ستاد برگزاری روز قدس مأموریت‌های خود در قالب ۹ کمیته فضا‌سازی و  دانشگاهیان و پشتیبانی، اصناف، اقشار، کمیته حوزه و روحانیت، دانش‌آموزی و دانشجویی ساماندهی کرده است.

حجت الاسلام متوسل خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال به دلیل توطئه‌های مختلف دشمنان به خصوص در جهان اسلام و منطقه بعد از دو سال وقفه که به دلیل شیوع ویروس کرونا بر ما تحمیل شده بود، بسیار حائز اهمیت است.

وی در پایان گفت: همه مردم و مسئولان باید با همکاری نهاد‌ها و جوانان مومن و انقلابی تمامی تلاش خود را برای برگزاری باشکوه روز جهانی قدس انجام دهند و روحانیون و خطبا و ... نقش مهمی و تاثیرگذار بر حضور مردم در این راهپیمایی دارند.