بهره مندی بیش از ۳۳ هزار مسافر نوروزی از خدمات هلال احمر

بهره مندی بیش از ۳۳ هزار مسافر نوروزی از خدمات هلال احمر


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: تاکنون به ۳۳ هزار و ۸۴۵ تن از مسافران نوروزی در پست‌های نوروزی هلال احمر یزد خدمات ارائه شده است.

محسن حرازی زاده یزدی گفت: این طرح از ۲۵ اسفند پارسال آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و تاکنون ۳۴ هزار و ۸۵۴ مسافر نوروزی از خدمات آن بهره‌مند شده اند.

او گفت: در این مدت با مشارکت و تلاش ۷۶۱ نفر/روز، تعداد هشت هزار و ۸۲۱ مسافر نوروزی از خدمات ایستگاه‌های ایمنی و سلامت سفر (اطلاع‌رسانی در زمینه کرونا و نقاط پرخطر) استفاده کردند.

او گفت: با هدف اجرای طرح خدمات بشر دوستانه به مسافران نوروزی هزار و ۶۵۱ کودک از خدمات فضای دوست دار کودک بهره‌مند و ۵۰۳ نفر نیز به خیمه‌های نماز مراجعه داشته اند.

حرازی زاده گفت: بیش از دو هزار مسافر به همت اعضای تیم سحاب با نقاط حادثه خیز و ایمنی در سفر آشنا شدند.

حرازی زاده با بیان اینکه تا کنون هفت هزار و ۲۱۸ مسافر نوروزی در زمینه نقاط حادثه خیز و ایمنی در سفر راهنمایی شدند، گفت: با هدف اجرای این طرح ۱۲ هزار و ۷۵۲مورد اقلام فرهنگی بین مسافران نیز توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: دو هزار و ۱۰۵ مورد در پویش بهرفت مشارکت و از این طرح حمایت کرده‌اند و دو هزار و ۱۳۷ نفر نیز در حوزه‌های مهارت‌های ترافیکی آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند.