تقدیر مسافران نوروزی از نظافت شهر یزد

تقدیر مسافران نوروزی از نظافت شهر یزد


شهردار شهر میراث جهانی یزد با اشاره به بازخوردهای گرفته شده از مسافران نوروزی در ارتباط با حضورشان در شهر یزد گفت: یکی از مهمترین مواردی که مسافران نوروزی از آن ابراز رضایت می کردند،‌ نظافت سطح شهر بود.
 
 
ابوالقاسم محی الدینی در حاشیه بازدید روز طبیعت از بخش های مختلف شهر یزد،‌ با اشاره به اینکه شهرداری یزد از چندماه قبل تمام تلاش خود را به کار بست تا بهترین خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات عید ارائه شود گفت:  به حمدالله امسال شاهد حضور بسیار خوبی از سوی شهروندان در ایام نوروز بودیم.
وی ادامه داد: بر اساس گزارش های ارائه شده از سوی دستگاه های مرتبط با ستاد خدمات سفر،‌ امسال میزان حضور گردشگران نوروزی در استان یزد بسیار بیشتر از سالهای گذشته بوده و این مایه افتخار است که پس از دوسال شیوع کرونا، امسال توانستیم میزبانی خوبی از مسافران نوروزی داشته باشیم.
شهردار شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: به حمدالله در حوزه های مختلف مسافران نوروزی رضایت خوبی از اقدامات صورت گرفته در سطح شهر یزد داشتند و این هم به دلیل تمام تلاش هایی است که همکاران من به صورت شبانه روزی و جهادی در طول ماه های پایانی سال انجام دادند.
محی الدینی خاطرنشان کرد: یکی از نکات بسیار مهمی که در بازخوردهای گرفته شده از مسافران نوروزی وجود داشت،  میزان رضایت بسیار بالایی است که آنها از نظافت سطح شهر داشتند و برخی از مسافران می گفتند تا کنون شهری به این تمیزی ندیده اند.
شهردار شهر میراث جهانی یزد با بیان اینکه پاک بانان عزیز شهرداری یزد در طول این ایام با تلاش خود شهریزد را برای مسافران تمیز نگه داشتند گفت:  از تمامی این عزیزان تشکر و قدردانی می کنیم که با دلسوزی خود زمینه رضایت میهمانان شهر را فراهم کردند.
شهردار شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: در ارتباط با برنامه‌هایی هم که در ایام نوروز برگزار شد،‌ تلاش ما بر این بود که همه این برنامه‌ها را به صورت خانواده محور برگزار کنیم تا زمینه تقویت کانون خانواده را فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه بسیاری از این برنامه‌ها در طول سال تداوم خواهد داشت گفت: با توجه به استقبالی که شهروندان یزدی از برگزاری چنین برنامه‌هایی داشتند،‌ تلاش می‌کنیم که برنامه‌های ما محدود به زمان و مکان خاصی نباشد در طول سال اقدام به برپایی آن به ویژه برای شهروندان یزدی کنیم.