تقدیر معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست کشور از شهردار یزد

تقدیر معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست کشور از شهردار یزد


تقدیر معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست کشور از شهردار یزد

معاون وزیر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با اهداء لوحی، از شهردار یزد در خصوص همکاری برای راه اندازی نخستین موزه پُست و فلاتلیک در شهر میراث جهانی یزد قدردانی نمود.

رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاح نخستین موزه پُست و فلاتلیک کشور در شهر میراث جهانی یزد با اهداء لوحی از جمال الدین عزیزی شهردار در خصوص همکاری و همراهی در راه اندازی این موزه قدردانی نمود.

در این لوح آمده است؛

بسیار خرسندیم که شهر میراث جهانی با همت و نیک اندیشی جنابعالی، میزبان افتتاح نخستین موزه پُست و فلاتلیک استان بوده تا سر آغاز فصلی تازه در گردشگری و میراث معنوی استان یزد و کشور باشد.

حضور و همراهی مشفقانه و پُر مهر و محبت جنابعالی سبب ساز افتتاح موزه پست و فلاتلیک شد تا با همدلی و دور اندیشی بتوانیم یزد پر آوازه در تاریخ و جهان را به گردشگران داخلی و خارجی معرفی نمونه و خاطره هایی ناب را برای آنها فراهم آوریم.

پروردگار مهربان را شاکریم که با نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی که همواره با عزمی راسخ در پرتویی از صداقت و تبلور از مشارکت و رقه هایی از مسئولیت پذیری با رویکرد آفریدن فرداهایی بهتر در عرصه های مختلف تلاش می کنند را قدر بدانیم.

لذا از زحمات ارزنده شما در راستای افتتاح این مکان، تقدیر و تشکر می نمایم و بهروزی و سلامتی تان را از خداوند منان آرزومندیم.