خدمت رسانی چهار اتوبوس گردشگری به مسافران نوروزی در جهان شهر یزد

خدمت رسانی چهار اتوبوس گردشگری به مسافران نوروزی در جهان شهر یزد


رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد گفت: چهار اتوبوس گردشگری از اول تا دوازدهم فروردین ماه به شهروندان و مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند.

 

بی بی فاطمه حقیرالسادات در صحن علنی شورای شهر یزد اظهار داشت: به منظور آشنایی با تاریخ، معماری و فرهنگ و میراث ماندگار شهر جهانی یزد اتوبوس گردشگری ویژه مسافران و شهروندان در ایام نوروز در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به همین منظور این اتوبوس ها از اول تا دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ ویژه گشت و گذار در پایتخت معماری و فرهنگ فعالیت می کنند.

حقیرالسادات با بیان اینکه محل حرکت اتوبوس ها از پایانه مسافربری  باغ دولت آباد و بلعکس می باشد اضافه کرد: یزد آمادگی کامل برای میزبانی از مهمانان نوروزی را دارد و برنامه ها و اقدامات خوبی با مشارکت دستگاه ها تدارک دیده شده است.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه این اتوبوس در دو شفیت خدمت رسانی می کنند گفت: این اتوبوس ها در دو شیفت صبح از ساعت ۸ الی ۱۳ ودر شیفت بعد از ظهر از ساعت ۱۵ الی ۱۹ آماده خدمت رسانی هستند.

وی به تشریح اقداماتی که در مجموعه شهرداری و مناطق مختلف شهری یزد برای آمادگی یزد برای نوروز انجام شده پرداخت و عنوان کرد: به همین منظور مراکز اقامت، هتل‌ها، رستوران‌ها، بوم گردی‌ها و فضاهای مناسبی در شهر یزد آمادگی پذیرایی و اسکان از مهمانان نوروزی هستند که امیدواریم بتوانیم با این اقدامات خوبی که توسط شهرداری و سایر دستگاهای مختلف انجام شده، مهمان نوازی خوبی را داشته باشیم.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد یادآور شد: رنگ آمیزی سنگ جداول، گاردریل ها، پایه چراغ‌ها، روشنایی بلوارها، نصب المان‌های مختلف و مبلمان شهری، تعویض و نصب علائم ترافیکی انجام شده است.