دعوت استاندار یزد از مردم ایران/ سالم سفر کردن خواسته ماست

دعوت استاندار یزد از مردم ایران/ سالم سفر کردن خواسته ماست


استاندار یزد با خوشامد به گردشگران داخلی و خارجی گفت: گردشگران خوب ایران، به یزد دیار دارالعباده، جهانی، قنات و قنوت و کار و کاریز سفر کنید اما رعایت پروتکلهای بهداشتی، ایمنی و نکات ترافیکی را حتما در اولویت قرار دهید.

 

مهران فاطمی، استاندار یزد با تبریک اعیاد پیش رو با بیان این‌که به اهتمام نیروهای کادر درمان و بهداشت پس از دو سال توقف در مباحث نوروزی، امسال می‌توانیم میزبان باشیم، اظهار کرد: تمام زیرساخت‌ها و تاسیسات گردشگری استان برای خدمات رسانی آماده اند از طرفی فعالان این عرصه نیز اهتمام لازم را برای برگزاری نوروزی پرشور دارند.

وی خطاب به تمام گردشگران داخلی و خارجی، افزود: گردشگران خوب ایران، به یزد دیار دارالعباده، جهانی، قنات و قنوت و کار و کاریز سفر کنید اما رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ایمنی و نکات ترافیکی را حتما در اولویت قرار دهید.

استاندار یزد با تاکید بر این‌که ما می‌خواهیم شما گردشگران در سلامت به یزد سفر کرده و سلامت نیز یزد را به سمت مقاصد دیگری ترک کنید، گفت: جلسات متعدد ستاد تسهیلات سفر برگزار شده و فعالان گردشگری ما همه اقدامات لازم را انجام دادند تا خدمات ارزشمندی ارائه دهند و شرایط خوبی برای گردشگران مهیا کرده و میزبان خوبی برای گردشگران ایران باشند.

فاطمی در پایان خاطرنشان کرد: ما زمینه پذیرش گردشگران خارجی را نیز مهیا کرده‌ایم و امیدواریم رونق گردشگری را شاهد باشیم.

فارس