رئیس شورای اسلامی شهر یزد: بودجه 1401 شهرداری یزد در زمان مقرر به تصویب شورا و تایید فرمانداری رسید

رئیس شورای اسلامی شهر یزد: بودجه 1401 شهرداری یزد در زمان مقرر به تصویب شورا و تایید فرمانداری رسید


رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه برنامه‌های شهرداری در سال آینده با قوت ادامه پیدا می‌کند گفت:‌ بودجه 1401 شهرداری یزد در زمان مقرر به تصویب شورا و تایید فرمانداری رسید.
عزیزالله سیفی در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: برنامه‌های شورای اسلامی شهر یزد پس از انتخابات شروع و شد و جلسات متعددی در زمینه انتخاب شهردار و برخی دیگر از برنامه‌های شورا برگزار شد.
 
وی ادامه داد: از زمان رسمیت یافتن شورا تا الان 53 جلسه رسمی با 118 برگزار شده و خوشبختانه اکثریت بالاتفاق این مصوبات توسط کمیسیون تلفیق مورد تایید قرار گرفته است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد بیان کرد: از بهمن ماه تا به الان الحمدالله هر روز یا بهره برداری از یک پروژه جدید را در دستور کار داشتیم و یا اینکه عملیات اجرایی پروژه دیگری شروع شد.
 
سیفی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای اصلی شورا در دوره ششم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کوچک و بزرگ بود و توانستیم خیلی از پروژه‌هایی که معطل مانده بود را به بهره برداری برسانیم.
 
وی تصریح کرد: با کار جهادی شهردار و مدیران شهرداری و تلاش اعضای شورای شهر اقدامات بسیار زیادی در سطح شهر انجام شده اما همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب که مد نظر ماست فاصله زیادی داریم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: در سال 1401 برنامه شورای شهر و شهرداری این است که این حرکت‌ها بیش از پیش تداوم پیدا کند و با قدرت و قوت بیشتری اجرایی شود.
 
سیفی ادامه داد: برنامه‌های زیادی برای این ایام در نظر گرفته شده که از جمله آن می‌توان به انجام گل‌کاری در 50 هزار متر مربع، ‌توزیع 10 هزار اصله نهال در میان مردم اشاره کرد.
 
وی گفت: یکی از حرکات بسیار خوبی که از اسفند سال گذشته آغاز به کار کرد و امسال هم با قوت ادامه پیدا می‌کند،‌ بحث آسفالتی است که در معابر سطح شهر یزد در حال ترمیم یا اجرا است و تلاشمان این است که با قدرت این کار را ادامه دهیم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با بیان اینکه بودجه شهرداری یزد برای سال 1401 دو هزار و 227 میلیارد تومان بوده خاطرنشان کرد: این بودجه طبق زمان‌بندی تعیین شده به شورا ارائه و شورا هم در زمان خود تصویب کرد و به تایید فرمانداری هم رسید و به همین دلیل طبق برنامه و طبق بودجه آماده شده شهرداری می‌تواند کار خود را پیش ببرد.