رئیس شورای شهر یزد خبر داد اهتمام شهرداری و شورا به تکمیل طرح‌های نیمه تمام/زیرگذر شهدای محمودآباد امسال اجرا می‌شود

رئیس شورای شهر یزد خبر داد اهتمام شهرداری و شورا به تکمیل طرح‌های نیمه تمام/زیرگذر شهدای محمودآباد امسال اجرا می‌شود


رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام شهر یزد رویکرد اصلی شورای شهر و شهرداری است،‌ گفت: برای هر سال فعالیت شهرداری و شورا یک طرح بزرگ در نظر گرفته شده است.

«‌عزیزالله سیفی» در دیدار نوورزی اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر میراث جهانی یزد با نماینده مردم یزد،‌ اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری در این دوره اولویت اصلی خود را تکمیل طرح‌های نیمه تمام قرار داد.

وی تصریح کرد: به حمدالله با اقدامات شهرداری و شهردار یزد خیلی از طرح‌ها به مرحله نهایی و بهره‌برداری رسید و حتی طرح‌هایی که مدت زیادی تنها 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشت،‌ در کمتر از شش ماه به صورت کامل مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با تاکید بر این که در این زمینه رویکرد جهادی که شهرداری داشت، نقش مهمی در تکمیل طرح‌ها ایفا کرد، گفت: از آغاز ایام الله دهه فجر روند بهره‌برداری از طرح‌های شهری یزد آغاز شد و تا پایان سال تقریبا هر روز از طرح‌های مختلف در سطح شهر بهره‌برداری می‌کردیم.

سیفی با تاکید بر اینکه برخی از این طرح‌ها از جمله تقاطع غیرهمسطح شهدای نعیم آباد یزد از جمله طرح‌های بزرگ شهر یزد به حساب می‌آمد، گفت: تلاش کردیم به محض آماده شدن طرح‌ها،‌ آنها را در اختیار شهروندان قرار دهیم تا بتوانند از آن استفاده کنند.

وی گفت: بخش دیگری از طرح‌ها هم که باقی مانده در سال 1401، پیگیری می‌شود تا بتوانیم طرح‌های نیمه تمامی که شهرداری در سطح شهر داشته را به صورت کامل تکمیل کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: برای هر سال فعالیت شورای شهر و شهرداری هم یک طرح بزرگی تعریف کردیم که امیداریم بتوانیم زمینه بهبود وضعیت شهر و رفاه حال شهروندان را هرچه بیشتر فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، سیفی در ارتباط با طرح تعریف شده برای امسال یزد، گفت: امسال طرح زیرگذر شهدای محمودآباد را در برنامه شهرداری قرار دادیم و امیدواریم با همکاری و همراهی دستگاه‌های خدمات‌رسان،‌ بتوانیم زیرگذر این طرح را امسال به بهره‌برداری برسانیم و اطراف آن را برای سال بعد اصلاح و کامل کنیم.