رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد: رویکرد شورای شهر و شهرداری یزد در سال 1400 تکمیل پروژه های نیمه تمام بود

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد: رویکرد شورای شهر و شهرداری یزد در سال 1400 تکمیل پروژه های نیمه تمام بود


رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد گفت: رویکرد شورای شهر و شهرداری یزد در سال 1400 تکمیل پروژه های نیمه تمام بود.
 
حقیرالسادات در مراسم آغاز به کار پروژه‌های منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد که در بوستان خانواده و به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) برگزار شد اظهار داشت: بحث خانواده در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید به آن توجه داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه خانواده در یزد از دیرباز تاکنون نقش کلیدی در جامعه داشته عنوان کرد: این نقش همچنان باید حفظ شود و در این راستا باید برنامه های فرهنگی مناسب و متعددی انجام شود.
عضو شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد ادامه داد: بهره برداری از بوستان خانواده آن هم در این فضای مناسب و تاریخی قطعا می تواند زمینه ای برای برگزاری چنین برنامه هایی باشد.
حقیرالسادات رویکرد شورای اسلامی و شهرداری شهر میراث جهانی یزد را در سال 1400 تکمیل پروژه های نیمه تمام دانست و گفت: ما در این مدت پروژه جدیدی را سعی کردیم آغاز نکنیم تا بتوانیم پروژه های نیمه تمام را تکمیل کرده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.
وی خاطرنشان کرد: برخی از این پروژه ها چندین سال از شروع به کار آن می گذشت و حتی برخی از آنها کمتر از 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند که به حمدالله امسال و در مدت زمان کوتاهی با تلاش شبانه روزی در مجموعه شهرداری از آنها بهره برداری شد.
رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد ادامه داد: شهر یزد شهر میراث جهانی و دومین شهر تاریخی جهان است که باید این ارزش را حفظ کنیم و در قبال آن باید نگاه ویژه ای به بافت تاریخی داشته باشیم.
حقیرالسادات ادامه داد: در این راستا پروژه های ارزشمند زیادی در حوزه های مختلف به ویژه فرهنگی از جمله این بوستان در بافت تاریخی اجرا شد و در اختیار شهروندان قرار دادیم.