سیل‌بندهای یک و چهار یزد تقویت شدند

سیل‌بندهای یک و چهار یزد تقویت شدند


معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با اشاره به نخاله برداری از سیلبندهای یزد گفت: سیل‌بندهای یک و چهار یزد تقویت شدند.
محمدعلی سلمانی اظهار کرد: با توجه به هشداری که مدیریت بحران استان یزد به تمامی دستگاه‌های استان مبنی بر احتمال وقوع سیل داده، شهرداری یزد اقدامات گسترده‌ای در راستای مقابله با سیل را شروع کرده است.
وی تصریح کرد: پس از سیل دو ماه قبل در استان یزد، شهرداری یزد به صورت ویژه کار بر روی سیلبندها و بهبود وضعیت آنها را انجام داد و عملیات اجرایی آن در چند روز گذشته با حداکثر ظرفیت درحال انجام است.
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم پس از رفع نقص‌های موجود در سیل‌بندهای اطراف شهر، افزایش ظرفیت دو سیل‌بند یک و چهار و همچنین سیل‌بند قرار گرفته در کنار سیل‌بند شماره چهار با نخاله‌برداری و تقویت سیل‌بند در حال انجام است.
سلمانی تصریح کرد: از دیگر اقداماتی که در حال حاضر برای مقابله با سیل در حال انجام است، عملیات خاکریزی برای هدایت روان آبها و جلوگیری از ورود آن به داخل مناطق شهری است.
وی گفت: شهرداری یزد در طول چند روز گذشته با جدیت در حال انجام فعالیت در این حوزه بوده و تا زمان پایان وضعیت بحرانی هم با آمادگی تمام به فعالیت خود ادامه می‌دهد.