شهردار یزد: آمادگی کامل شهرداری برای همکاری و تعامل با سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

شهردار یزد: آمادگی کامل شهرداری برای همکاری و تعامل با سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها


شهردار یزد: آمادگی کامل شهرداری برای همکاری و تعامل با سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

شهردار شهر میراث جهانی یزد با بیان اینکه در زمان فعالیت در سازمان همیاری‌ها و در تمام پروژه‌ها علاوه بر پیمانکار یار و یاور دولت بودیم، آمادگی کامل شهرداری یزد برای همکاری و تعامل با سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را اعلام کرد.

 ابوالقاسم محی‌الدینی در آیین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها و دهیاری های یزد با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئولیت‌ها همه خدمت هستند، اظهار داشت: هر مسئولیتی در زمانی شروع و در زمانی به پایان می‌رسد و این زمان خیلی زود تمام می‌شود.

شهردار یزد تصریح کرد: به دنبال آن هستیم که در پروژه‌های شهری به صورت جدی و با تمام توان وارد شویم و به گونه‌ای عمل کنیم که بتوانیم مشکلات شهر در حوزه‌های مختلف را برطرف کنیم.

وی با اشاره به اینکه ساخت پروژه‌های اقدام ملی مسکن به سازمان همیاری شهردار‌‌ی‌ها و دهیاری‌های یزد سپرده شده بود، گفت: واقعیت این است که اگر سازمان همیاری به ساخت این پروژه‌ها ورود نکرده بود، اتفاقی که الان رخ داده نمی‌افتاد و به این صورت نمی‌توانستیم کار را به جلو ببریم.

محی الدینی تصریح کرد: برخی دیگر از پروژه‌های دیگر هم وجود داشت که اگر سازمان همیاری‌ها به آن ورود نکرده بود نتیجه با چیزی که الان مشاهده می‌کنیم کاملاً متفاوت بود و نمی‌توانستیم کار را به پایان برسانیم.

رئیس سابق سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های یزد خاطرنشان کرد: در تمامی پروژه‌ها با وجودی که سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان به عنوان پیمانکار فعالیت می‌کرد اما در کنار دولت و به عنوان یار و یاور آنها برای پیشبرد مسائل هم تلاش می‌کردیم.

شهردار شهر میراث جهانی یزد ادامه داد: الان هم اعلام آمادگی می‌کنیم که در مجموعه شهرداری یزد به صورت کامل همراهی و همکاری لازم با سازمان همیاری‌ها را داشته باشیم و برای پیشرفت و پیشبرد امور شهر تلاش کنیم.