فیلم - گذر اصلی محله سر دو راه یزد ساماندهی می‌شود

فیلم - گذر اصلی محله سر دو راه یزد ساماندهی می‌شودتردد خودرو‌ها در گذر اصلی محله سر دو راه به علت عرض کم معبر و قرار گرفتن چند ارگان دولتی در آن  به  سختی  صورت می‌گیرد.
گذر اصلی محله سر دو راه یزد به علت عرض کم معبر و قرار گرفتن چند مدرسه و ارگان دولتی در آن، به مسیری شلوغ تبدیل شده که تردد خودرو ها در آن به سختی صورت می گیرد.
در پیگیری‌های صورت گرفته و مصاحبه با شهروندان، مشخص شد که برای عریض شدن گذر اصلی این محله، نیاز است که املاک در مسیر تملک شود.
نیکونژاد عضو شورای اسلامی شهر یزد از تملک قسمتی از املاک در مسیر ظرف سه ماه آینده خبر داد و گفت: در بودجه سال آینده سایر املاک در مسیر خریداری و آزاد خواهد شد.
همچنین نبود پارکینگ درون محله‌ای از دیگر مشکلات ساکنین این محله بود که پارک خودرو را برای ساکنین این منطقه با مشکل مواجه کرده است.
نقوی سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از تملک زمین ۱۲۰۰ متری در این محله خبر داد و گفت: با برخی از مالکین این زمین جلساتی برگزار شده تا بعد از توافق شهرداری با آنها، نسبت به خریداری زمین اقدام و به عنوان پارکینگ درون محله‌ای در اختیار شهروندان قرار گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان ــ یزد