لزوم اتخاذ تمهیدات ویژه برای پرداخت عقب ماندگی عوارض شهروندان یزد

لزوم اتخاذ تمهیدات ویژه برای پرداخت عقب ماندگی عوارض شهروندان یزد


نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: برای پرداخت عوارض شهروندانی که تاکنون موفق به پرداخت نشدند باید تمهیدات ویژه اتخاذ شود.
 
حجت الاسلام سید ناصر حیدری نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد  گفت: نظر به اینکه عوارض در سال آینده افزایش خواهد داشت و مهلت پرداخت عوارض با نرخ۱۴۰۰ تا پایان سال در نظر گرفته شده است و با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی حاکم بر جامعه از شهردار می خواهیم تا تمهیداتی ویژه از جمله افزایش نیروی انسانی در واحد درآمد و مناطق و نیز افزایش ساعت کاری، برای شهروندانی که تا کنون موفق به پرداخت عوارض نشده اند در نظر گرفته شود.
 
نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: با توجه به اینکه بخشی از شهروندان موفق به پرداخت عوارض شهری نشده اند به منظور تسهیل و جبران زمان از دست رفته، و مشارکت به موقع شهروندان در پرداخت به موقع عوارض، شهرداری تمهیداتی در نظر بگیرد که شهروندان تا پایان سال قادر به پرداخت عوارض خود باشند.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه شاید بسیاری از مردم از این موضوع  بی اطلاع باشند گفت: شهروندان عزیزدر روزهای پایانی سال از این فرصت باقی مانده استفاده کنند و بهای عوارض خود را مطابق با عوارض سال ۱۴۰۰ پرداخت کنند تا در این وضعیت نامطلوب اقتصادی در سال ۱۴۰۱ مشمول قانون پرداخت سال جدید نشوند.
یزدرسا