معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی سکوت آفتاب

معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی سکوت آفتاب


معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی سکوت آفتاب

دومین مرحله قرعه کشی مسابقه کتابخوانی سکوت آفتاب که با همکاری ستاد مبشر غدیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مؤسسه معارف امامت در راستای بالا بردن سرانه مطالعه شهروندان و ارتقای فرهنگ کتابخوانی در ماه مبارک رمضان انجام شده بود، در صحن شورای شهر برگزار شد.

مراسم قرعه کشی نفرات برگزیده با حضور غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر، ونوس عامری عضو کمیسیون فرهنگی شورا، احمد عظیمی مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و سید محمد حسینی مدیر مؤسسه امامت برگزار و نفرات دوم و سوم مشخص شدند.

نخستین مرحله‌ قرعه کشی این مسابقات با حضور عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و سید محمد حسینی مدیر مؤسسه امامت برگزار و نفر اول مسابقه برای دریافت جایزه ۳۰ میلیون ریالی اعلام شد.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با توجه به اهمیت مطالعه برای ارتقای فرهنگ و پیشرفت کشور و رسالت فرهنگی این سازمان، در برگزاری این مسابقه کتابخوانی مشارکت کرده است و همچنان این آمادگی را دارد که از  مؤسسات، نویسندگان و ناشرانی که در این حوزه فعالیت می کنند، همانند گذشته حمایت کند.

گفتنی است کتاب "سکوت آفتاب" نوشته دکتر خدامیان که به روایتگری جریان شهادت امام علی(ع) می پردازد و از منابع بسیار معتبر تاریخی استفاده شده است.