نائب رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد: کانون خانواده مهمترین هدف دشمن از تهاجم فرهنگی است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد: کانون خانواده مهمترین هدف دشمن از تهاجم فرهنگی است


ائب رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با اشاره به ضرورت ترویج برنامه‌های فرهنگی ویژه خانواده‌ها در جامعه گفت: کانون خانواده مهمترین هدف دشمن از تهاجم فرهنگی است.
 
حجت الاسلام و المسلمین سیدناصر حیدری در مراسم آغاز به کار پروژه‌های منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد که در بوستان خانواده و به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) برگزار شد اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه‌های تمام افراد بحث خانواده است.
وی با اشاره به اینکه ایران کشوری بسیار غنی و با کمالات زیادی است که به خاطر همین غنا و کمالات به دنبال تکامل است عنوان کرد: تمام افراد در کشور به این موضوع واقف هستند که تنها راهی که دشمن می‌تواند به ایران ضربه بزند تهاجم علیه خانواده است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد افزود: دشمنان اسلام و ایران هم به خوبی این موضوع را متوجه شدند و از همین رو هم برنامه‌های متعددی علیه ایران و ایرانی در کشور طراحی و اجرا کرده‌اند.
حیدری خاطرنشان کرد: یکی از اصلی‌ترین رویکردهایی که غرب و استکبار جهانی در قبال خانواده در ایران انجام می‌دهد این است که جلوی تشکیل خانواده را به وسیله تبلیغات رسانه‌ای بگیرد و برای این موضوع هم هزینه‌های بسیاری کرده است.
وی با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد هم به صورت ناخواسته در شبکه‌های اجتماعی و حتی برخی رسانه‌ها به این اقدام دشمن دامن می‌زنند افزود: رویکرد بعدی دشمن علیه خانواده این است که اگر قرار است در ایران خانواده ای تشکیل شود،‌شکل گیری آن به درستی انجام نشود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد ادامه داد: در مرحله بعد هم دشمن تلاش می‌کند که در خانواده ایجاد اختلاف لازم را انجام دهد و طلاق‌های عاطفی یا رسمی را در میان آنها رواج دهد.
حیدری افزود: این که دشمن اینچنین تلاش می‌کند که خانواده در ایران قوام خود را از دست دهد به خودی خود نشان دهنده اهمیت آن در جامعه اسلامی است و ما هم باید برای تقویت بنیان خانواده در کشور و استان برنامه‌های درست و مناسبی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه آموزش مباحث فرهنگی در جامعه ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت: امروز ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند آموزش مباحث مرتبط با خانواده در جامعه هستیم و حتما باید این آموزش‌ها در سطح مناسب و با محتوای کافی باشد.