نصب ۸۳ پایه چراغ روشنایی در پنج نقطه از سطح شهر یزد

نصب ۸۳ پایه چراغ روشنایی در پنج نقطه از سطح شهر یزد


نصب ۸۳ پایه چراغ روشنایی در پنج نقطه از سطح شهر یزد

با مشارکت شهرداری یزد و شرکت توزیع نیروی برق یزد نصب ۸۳ پایه چراغ روشنایی با چراغ هایLED  با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در پنج نقطه از شهر در حال انجام می باشد.

محمد علی سلمانی ندوشن اظهار کرد: پایه فنداسیون و نصب چراغ ۴۵ عدد پایه چراغ روشنایی در بلوار باروتکوب زاده انجام شد و مورد بهره برداری قرار گرفته است و ۳۸ عدد پایه چراغ روشنایی در بلوار میرزا حسن ابوترابی، خیابان احمدی روشن، انتهای شهید قندی و انتهای فلکه پنجم آزادشهر پایه فنداسیون نصب شده است و در مرحله نصب چراغ می باشد که تا یک ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با بیان اینکه ویژگی این پروژه استفاده از چراغ های فوق کم مصرف LED می باشد، گفت: لامپ هایی که قبلاً مورد استفاده قرار می گرفته است، "متال هالید" بوده که مصرف برق آن ۴۰۰ وات می باشد در حالی که لامپ های مورد استفاده در این پروژه کمتر از ۱۰۰ وات برق مصرف می کند.

وی با اشاره به اینکه روشنایی معابر در شب ارتباط مستقیم با امنیت اجتماعی شهروندان دارد، تصریح کرد: کمبود روشنایی در برخی معابر سطح شهر، یکی از عواملی است که موجب بروز مشکلات و ناهنجاری ها از جمله تصادفات و مشکلات امنیتی می شود و امیدواریم با انجام اینگونه اقدامات گامی در جهت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان و جلب رضایتمندی برداشته شود.