نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس: تحولات صورت گرفته در شهر یزد نشان از فعال بودن شورا است/شهروندان باید طعم خوش مصوبات شورا را احساس کنند

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس: تحولات صورت گرفته در شهر یزد نشان از فعال بودن شورا است/شهروندان باید طعم خوش مصوبات شورا را احساس کنند


نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس گفت: تحولات صورت گرفته در سطح شهر نشان از فعال بودن شوراست.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامیصبح امروز  در دیدار عیدانه با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه شورای ششم بصورت فعال در محلات حضور دارد، گفت: طبق مشاهدات خوشبختانه شورای ششم کار خود را با صلابت و قدرت شروع کرده و با توجه به سوابق افرادی که در این دوره حضور دارند شاهد هستیم که در این دوره کمترین آمار اشکال و رد مصوبات در طی این مدت کوتاه داشته که جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم این روال تا آخر دوره ادامه پیدا کند.

محمد صالح جوکار افزود: تحولی که شورا شروع کرده باید برای مردم قابل درک و فهم باشد لذا مردم باید درجریان کار قرار بگیرند و اطلاع رسانی ها درست، دقیق و صحیح باشد و در جهت رفع نیازهای اساسی مردم گام برداشته شود.
 
وی ادامه داد: در دوره های قبل، بیشتر ما با همراهی  دستگاه های اجرایی به سراغ محلات می رفتیم اما در این دوره شورا فعال شده و در بین مردم حضور پیدا می کند و از نزدیک با مشکلات آشنا و در جهت رفع آنها اقدام می کند.
 
نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد شورا در این دوره باید متفاوت تر از قبل باشد و یک تحول جدی در آن انجام شود تا شهروندان طعم این شورا و عملکرد آن را احساس کنند.

وی  در پایان از عملکرد خوب شهرداری و شورای شهر در ایام نوروز تقدیر کرد و گفت: اقدامات و فضاسازی هایی که در ایام نوروز در سطح شهر انجام شد مورد استقبال گردشگران و مسافران قرار گرفت و رضایت مردمی را در بر داشت که امیدواریم این اقدام ارزشمند ادامه پیدا کند و به یک مقطع خاص ختم نشود.

همچنین در این نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یزد گزارشی از اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر را ارائه و معضلات و مشکلات شهر را که نیاز به هماهنگی بین بخشی دارد را ارائه نمودند.