نماینده مردم یزد در مجلس: شهدای دانش‌آموز الگوی ولایتمداری، بصیرت و ایستادگی هستند

نماینده مردم یزد در مجلس: شهدای دانش‌آموز الگوی ولایتمداری، بصیرت و ایستادگی هستند


نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یزد یک هزار دانش‌آموز شهید به انقلاب تقدیم کرد گفت: شهدای دانش‌آموز الگوی ولایت‌مداری، بصیرت و ایستادگی هستند.

محمدصالح جوکار صبح امروز در جمع اعضای هیئت انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان یزد اظهار داشت: یزد مفتخر است که بیش از 4 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده و امروز شهدای یزد برای تمام مردم استان افتخاری بزرگ هستند.

وی با اشاره به اینکه یک هزار نفر از شهدای والامقام یزد را دانش‌آموزان تشکیل می‌دادند افزود: استان یزد شهید 12 ساله و 14 ساله دارد و درس ایستادگی،‌ بصیرت و ولایت‌مداری به جامعه دادند.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدای دانش‌آموز همانند دیگر شهدای انقلاب بصیرت بسیار بالایی داشتند گفت: یکی از شهدای دانش‌آموز کشور شهید فهمیده بود که حضرت امام خمینی(ره) از ایشان به عنوان رهبر یاد کردند و این شهید والامقام با اقدام بزرگی که انجام داد،‌ به الگویی برای همه ما تبدیل شد و راه را به همه نشان داد.

جوکار با بیان اینکه در همین استان یزد و در شهرستان بهاباد کلاس درسی داشتیم که تعطیل شد و معلم به همراه همه دانش‌آموزان به جبهه رفتند خاطرنشان کرد: معلم آن شهید و تعدادی از دانش‌آموزان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به شهادت رسیدند.

وی با تاکید بر اینکه ما امروز جاماندگان شهدا هستیم افزود: امروز وظیفه ما آن است که خدمت‌گزار مردم باشیم و برای عموم افراد جامعه به ویژه خانواده معظم شهدا تلاش کنیم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم تصریح کرد: شهدا انقلاب را بیمه کردند و در این مسیر از جان خود گذشتند تا انقلاب در مسیر توسعه و پیشرفت با قدرت باقی بماند.