نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس: عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها لکه ننگی در تاریخ عرب خواهد ماند

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس: عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها لکه ننگی در تاریخ عرب خواهد ماند


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس: عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها لکه ننگی در تاریخ عرب خواهد ماند

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: خیانت برخی حکام عرب و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، به عنوان لکه ننگی در تاریخ عرب ماندگار خواهد شد.

محمدصالح جوکار در گفتگویی با اشاره به خطر بزرگی که طی چند هفته اخیر بیش از پیش در منطقه نمود یافته و بار دیگر زنگ هشدار را برای ملت‌های مسلمان به صدا درآورده است، اظهار داشت: تلاش آمریکا و رژیم اشغالگر قدس برای عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عربی و به تبع آن گسترش نفوذ این رژیم غاصب و جعلی در منطقه، مذبوحانه است.

وی افزود: متأسفانه اخیراً شاهد خطای بزرگی از سوی برخی دولت‌های عربی در همکاری با این برنامه شوم هستیم؛ خطایی راهبردی که با توجه به عواقب خطرآفرین آن، راه را برای سرکوب هرچه بیشتر مسلمانان مظلوم سرزمین‌های اشغالی باز کرده، از سوی دیگر زمینه را برای تضعیف امت اسلامی در برابر دشمنان قسم خورده اسلام فراهم خواهد کرد.

جوکار عنوان کرد: به طور قطع عاقبت رژیمی که بر پایه‌های ظلم، اشغال، تعدی و جنایت بنا شده، چیزی جز اضمحلال نخواهد بود و بنا به فرموده مقام معظم رهبری، رژیم صهیونیستی با پایان خود فاصله زیادی نخواهد داشت؛ اما اقدام برخی دولت‌های عربی در عادی‌سازی روابط با رژیمی که کشتار بی‌رحمانه اعراب و مسلمان را در کارنامه خود دارد، به عنوان لکه ننگی در تاریخ عرب ماندگار خواهد شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بیان کرد: یکی از دقیق‌ترین تعبیرها در مورد رژیم صهیونیستی، تعبیر امام راحل است که این رژیم غاصب را «غده‌ی سرطانی» نامیدند و نکته مهمی که در این تعبیر وجود دارد، خاصیت غده سرطانی است که در صورت عدم درمان و عدم مقابله با آن، به‌گونه‌ای گسترش یافته و تکثیر می‌شود که به مرگ شخص می‌انجامد و این همان مسئله مهمی است که دولت‌های عربیِ همراه با رژیم صهیونیستی از آن غافلند.

وی تصریح کرد: خاصیت این رژیم غاصب، زیاده‌خواهی، اشغال و دست اندازی به منافع ملت‌هاست و بی شک صهیونیست‌ها در این زمینه سیری‌ناپذیر و تمامیت خواه هستند؛ به گونه‌ای که عملاً سودای تسلط بر تمامی منطقه را در سر می‌پرورانند؛ خواب آشفته ای که به یاری خداوند و با بیداری و مقاومت ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان، هیچگاه تعبیر نخواهد شد و به فضل الهی در آینده‌ای نزدیک همگان شاهد اضمحلال و نابودی این غده سرطانی خواهند بود.

جوکار تاکید کرد: لازم است دولت‌های عربی که اقدام به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی کرده‌اند، هر چه زودتر با تحلیل درست و درک واقعیت‌های موجود، این اشتباه و خطای بزرگ را اصلاح نمایند؛ چرا که یقیناً ملت‌های مسلمان و آزاده و به خصوص مردم همین کشورها، در مقابل چنین اقداماتی ساکت نخواهند نشست و چنین ذلتی را تحمل نخواهند کرد.