هر سال یک پروژه بزرگ در یزد اجرا می‌شود

هر سال یک پروژه بزرگ در یزد اجرا می‌شود


رئیس شورای شهر میراث جهانی یزد با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهر یزد رویکرد اصلی شورای شهر و شهرداری است گفت: برای هر سال فعالیت شهرداری و شورا یک پروژه بزرگ در نظر گرفته شده است.

عزیزالله سیفی صبح امروز در دیدار نوروزی اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر میراث جهانی یزد با نماینده مردم یزد،‌ اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری در این دوره اولویت اصلی خود را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام قرار داد.

وی تصریح کرد: با اقدامات شهرداری و شهردار یزد خیلی از پروژه‌ها به مرحله نهایی و بهره‌برداری رسید و حتی پروژه‌هایی که مدت زیادی تنها 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشت،‌ در کمتر از شش ماه به صورت کامل مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد با تاکید بر اینکه در این زمینه رویکرد جهادی که شهرداری داشت نقش مهمی در تکمیل پروژه ها ایفا کرد گفت: از آغاز ایام الله دهه فجر روند بهره‌برداری از پروژه‌های شهری یزد آغاز شد و تا پایان سال تقریبا هر روز ما از پروژه‌های مختلف در سطح شهر بهره‌برداری می‌کردیم.

سیفی با تاکید بر اینکه برخی از این پروژه‌ها از جمله تقاطع غیرهمسطح شهدای نعیم آباد یزد از جمله پروژه‌های بزرگ شهر یزد به حساب می‌آمد گفت: تلاش کردیم به محض آماده شدن پروژه‌ها،‌ آنها را در اختیار شهروندان قرار دهیم تا بتوانند از آن استفاده کنند.

وی گفت: بخش دیگری از پروژه‌ها هم که باقی مانده در سال 1401 پیگیری می‌شود تا بتوانیم پروژه‌های نیمه تمامی که شهرداری در سطح شهر داشته را به صورت کامل تکمیل کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: برای هر سال فعالیت شورای شهر و شهرداری هم یک پروژه بزرگی تعریف کردیم که بتوانیم زمینه بهبود وضعیت شهر و رفاه حال شهروندان را هر چه بیشتر فراهم کنیم.

سیفی در ارتباط با پروژه تعریف شده برای امسال یزد گفت: امسال پروژه زیرگذر شهدای محمودآباد را در برنامه شهرداری قرار دادیم و با همکاری و همراهی دستگاه‌های خدمات‌رسان،‌ بتوانیم زیرگذر این پروژه را امسال به بهره‌برداری برسانیم و اطراف آن را برای سال بعد اصلاح و کامل کنیم.