پیام استاندار یزد به مناسبت حلول ماه رمضان

پیام استاندار یزد به مناسبت حلول ماه رمضان


استاندار یزد هم زمان با حلول ماه رمضان پیام صادر کرد.

مهران فاطمی استاندار یزد هم زمان با حلول ماه رمضان پیام صادر کرد.

فاطمی در پیام خود آورده است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

اَللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ الَّذى اَنْزَلْتَ فيهِ الْقُرْآنَ وَافْتَرَضْتَ على عِبادِكَ فيهِ الصِّيامَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

مردم عزیز استان یزد
سلام علیکم

رمضان؛ فرصت زرّین تأدیب و تهذیب نفس و خودسازی خوبان خداباور است که سِرّ سحر را به‌گوش جان نیوشیده و جبهه عبودیت را بر آستان دوست ساییده‌اند.

فریضه روزه و صیام نیز قیام در برابر دسائس و وساوس شرّ علی‌الدوام ابلیس خنّاس در وجود بشر است تا انسان آنسان که حضرت حق اراده کرده، در مسیر تحقق غایت خلقت، شکرگزار نعمت‌های بی‌نهایت باشد.

طرفه این‌که این شکر و سپاس، نه چون توبه بر لب و سبحه درکف، منحصر به دعا و امل، که متجلی در کردار و عمل است. چنان‌که در این ماه عظیم، مؤمنان به‌شکرانه عطای ربّ کریم و به تأسی از سیره شهید مظلوم و مولود معصوم این ماه بزرگ و فضیلت؛ حضرات امامَین علی مرتضی و حسن مجتبیعلیهما السلام، مددرسان هم‌نوعان و دست‌گیر نیازمندان شده و این‌گونه حق بندگی و شکر زندگی‌را ادا می‌کنند.

اینجانب حلول ماه شریف و مبارک رمضان را به شما مردم مؤمن و متدیّن دارالعباده و دارالعلم یزد، تبریک و تهنیت گفته، سلامت و سعادت همگان‌را از خداوند قادر متعال مسئلت می‌نمایم.