کویر یزد فرصتی برای سرمایه گذاری/حمایت از سرمایه گذاران از الویت هاست

کویر یزد فرصتی برای سرمایه گذاری/حمایت از سرمایه گذاران از الویت هاست


دستیار ویژه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ظرفیت کویر یاد کرد و گفت: باید از زیرساخت‌های گردشگری در کویر بهترین بهره مندی را داشته باشیم.

 طاهره قیومی در جریان سفر یک روزه خود به یزد ضمن بازدید از کمپ های کویری این استان اظهار داشت: این ظرفیت ارزشمند تنها مختص به شهرهای کویری است که باید به خوبی از آن برای توسعه گردشگری با تکیه بر تنوع بخشی جاذبه‌های گردشگری استفاده کرد.

وی با بیان اینکه کویر می‌تواند مقصد خوبی برای گردشگران با سلیقه های مختلف باشد، افزود: کویر دوستان می‌توانند از شتر سواری، پیاده روی در کویر و ... استفاده کنند و ساعات لذت بخشی را برای خود رقم بزنند.

قیومی با بیان اینکه در کویر هیجان وجود دارد و می توان تفریحات سالم و شادی را داشت اضافه کرد: گردشگران طالب هیجان نیز می‌توانند از ظرفیت و امکانات دیگر کویر مثل سافاری، موتور سواری و زیپ لاین استفاده کنند.

دستیار ویژه وزیر میراث فرهنگی با اشاره به لزوم ایجاد دسترسی خدمات مختلف، خاطرنشان کرد: این مهم از مسائلی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته و دولت باید در این بخش تسهیلات ویژه ای رائه دهد تا شاهد بهره برداری بهتر و بیشتر از ظرفیت کمپ های کویری باشیم.