گلایه مردم از حفاری های غیرمجاز دستگاه های خدمات رسان

گلایه مردم از حفاری های غیرمجاز دستگاه های خدمات رسان


رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به گلایه مردم از حفاری های غیرمجاز دستگاه های خدمات رسان بر لزوم پیگیری ارائه برنامه های حفاری دستگاه به شورای شهر تاکید کرد.
محمدباقر پارسائیان در نشست علنی شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد اظهار کرد: متاسفانه وضعیت حفاری هایی که دستگاه های خدمات رسان در سطح شهر یزد انجام می دهند با نارضایتی هایی از سوی مردم در بخش های مختلف مواجه شده است.
وی ادامه داد: دستگاه های خدمات رسان مطابق قانون موظف هستند برنامه های عمرانی خود در سطح شهر را به شورای شهر ارائه کنند که تاکنون این اتفاق رخ نداده است.
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر یزد بیان کرد: در صورتی که دستگاه های خدمات رسان این کار را انجام دهند علاوه بر اینکه نارضایتی های مردمی را کاهش می دهد،‌ زمینه برخی موازی کاری ها را هم از بین می برد.
پارسائیان تصریح کرد: در برخی از مناطق آبفا یک فضایی را حفاری کرده ولی نزدیک به یک سال است که ترمیم آن انجام نشده است و حتی برخی از اقداماتی که دستگاه ها انجام می دهند بدون اخذ مجوز از شهرداری بوده و شهرداری اصلا خبری از آن نداشته است.
وی خاطرنشان کرد: لازم است که پیگیری لازم از سوی شورای اسلامی شهر یزد ارائه شود تا دستگاه های خدمات رسان به صورت کامل و نهایتا تا 15 اردیبهشت برنامه های خود را به شهرداری و شورا ارائه کنند.
عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: اینکه دستگاه خدمات رسان بدون اخذ مجوز اقدام به حفاری کند خلاف قانون است و به هیچ عنوان نباید هیچ حفاری توسط دستگاه ها بدون اخذ مجوز انجام شود.