یزد آمادگی کامل برای میزبانی از مهمانان نوروزی را دارد

یزد آمادگی کامل برای میزبانی از مهمانان نوروزی را دارد


رئیس شورای شهر یزد گفت: آمادگی کامل برای میزیانی از مهمانان نوروزی در یزد وجود دارد و سفرها نیز از روز گذشته به یزد آغاز شده است.

 

عزیزالله سیفی با اشاره به اقداماتی که در مجموعه شهرداری و مناطق مختلف شهری یزد برای آمادگی یزد برای نوروز انجام شده است، اظهار داشت: یزد آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است.

وی افزود: به همین منظور مراکز اقامت، هتل‌ها، رستوران‌ها، بوم گردی‌ها و فضاهای مناسبی در شهر یزد آمادگی پذیرایی و اسکان از مهمانان نوروزی هستند که امیدواریم بتوانیم با این اقدامات خوبی که توسط شهرداری و سایر دستگاهای مختلف انجام شده، مهمان نوازی خوبی را داشته باشیم.

سیفی یادآور شد: رنگ آمیزی سنگ جداول، گاردریل ها، پایه چراغ‌ها، روشنایی بلوارها، نصب المان‌های مختلف و مبلمان شهری، تعویض و نصب علائم ترافیکی انجام شده است.

رئیس شورای شهر یزد افزود: در نوروز گاه‌های سطح شهر که در مناطق مختلف شهر راه اندازی شده، برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده و در این امکان برنامه‌های شاد فرهنگی، نورپردازی‌های زیبا، گل آرایی سفره هفت سین، قاب خاطره، المان‌های تعاملی و برنامه‌های جذاب مختلفی پیش بینی شده است.

سیفی تصریح کرد: آذین بندی میادین و بلوارهای سطح شهر به خصوص بلوار ولیعصر، امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع)، میدان آزادی، میدان شهید بهشتی در دستور کار قرار دارد که در حال انجام است.