بازگشت به صفحه کامل

استاندار یزد: با حجم بسیاری مسافر نوروزی در شهر مواجهیم

استاندار یزد: با حجم بسیاری مسافر نوروزی در شهر مواجهیم


استاندار یزد با بیان اینکه همه دستگاه ها برای رضایت شهروندان و مسافران نوروزی تعامل و هم افزایی دارند گفت: با حجم بسیاری مسافر نوروزی در شهر مواجهیم.

 

مهران فاطمی در دیدار نوروزی شهردار شهر میراث جهانی یزد با وی با بیان اینکه مسافران نوروزی در شهر یزد تاکنون حضور خوبی داشتند و این روند همچنان ادامه دارد اظهار داشت: خوشبختانه برنامه‌های خوبی برای این ایام طرح‌ریزی و اجرا شده و تاکنون هم میزان قابل توجهی از شهروندان یزد و مسافران نوروزی در برنامه‌ها حضور یافتند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های اجراشده در این ایام پیاده‌راه ولی عصر(عج)‌ با استقبال پرشور شهروندان بوده  خاطرنشان کرد: در این ویژه برنامه،‌ فعالیت‌های مختلفی صورت گرفته بود که برخی از آنها کیفیت بسیار خوبی داشت.

فاطمی با قدردانی از برپایی بازارچه خیریه در بلوار ولی عصر و استقبال مردم از بخش‌های مختلف ویژه برنامه ها عنوان کرد: شایسته است برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که مردم در طول سال هم از اینگونه برنامه هاس شاد و پرمخاطب بهره مند باشند.

ابوالقاسم محی‌الدینی؛ شهردار شهر میراث جهانی یزد هم در این دیدار با اشاره به حضور خوب مسافران در سطح شهر یزد برای ایام نوروز اظهار داشت: رضایت شهروندان و مسافران نوروزی، ‌اولویت اول اقدامات شهرداری است.

وی با تشریح اقدامات انجام شده از سوی شهرداری پرداخت و عنوان کرد: فعالیت‌های متعددی از سوی شهرداری انجام شده است و تمام تلاش شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مسافران نوروزی است.

محی الدینی با بیان اینکه در تمام برنامه‌ها سعی بر این بوده که زمینه حضور و استفاده شهروندان یزد هم فراهم شود خاطرنشان کرد: برگزاری ویژه برنامه پیاده‌راه حضرت ولی عصر(عج)،‌ برگزاری جشن‌های مختلف در نقاط مختلف شهر،‌ راه‌اندازی نوروزگاه‌ها در بخش‌های مختلف و با حضور جمع زیادی از شهروندان و مسافران نوروزی، ‌برگزاری برنامه‌های مختلف ویژه خانواده‌ها در نقاط مختلف به ویژه بوستان خانواده از جمله اقداماتی است که در سطح شهر و در ایام نوروز برگزار می‌شود.

فارس