بازگشت به صفحه کامل

استاندار یزد: جذابیت برنامه های نوروزی یزد قابل تقدیر است / استقبال مردم از برنامه‌های پیاده راه ولی عصر(عج) بسیار بالا بود

استاندار یزد: جذابیت برنامه های نوروزی یزد قابل تقدیر است / استقبال مردم از برنامه‌های پیاده راه ولی عصر(عج) بسیار بالا بود


استاندار یزد با اشاره به اینکه جذابیت برنامه‌های نوروزی یزد قابل تقدیر است،‌ گفت: استقبال مردم از برنامه‌های پیاده راه ولی عصر(عج) بسیار بالا بود.
 
 
 
‌مهران فاطمی در دیدار نوروزی شهردار شهر میراث جهانی یزد با وی با اشاره به اینکه امسال یزد با حجم بسیار بیشتر مسافر نوروزی همراه است اظهار داشت: مسافران نوروزی در شهر یزد تاکنون حضور خوبی داشتند و این روند همچنان ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته،‌ برنامه های خوبی برای این ایام طرح ریزی و اجرا شده و تاکنون هم میزان قابل توجهی از شهروندان یزد و مسافران نوروزی از این برنامه ها استفاده کرده اند.
استاندار یزد یکی از برنامه های شاخصی که برای این ایام در نظر گرفته شده بود را ویژه برنامه های مهدوی و شاد اجرا شده در پیاده راه ولی عصر(عج)‌ دانست و خاطرنشان کرد: در این ویژه برنامه،‌ فعالیت های مختلفی صورت گرفته بود که برخی از آنها کیفیت بسیار خوبی داشت.
فاطمی استقبال مردم از بخش های مختلف این ویژه برنامه از جلمه بازارچه خیریه را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: باید زمینه ای فراهم شود که چنین برنامه هایی در طول سال هم برای شهروندان اجرا شود.