بازگشت به صفحه کامل

پیکر شهید زارعی در یزد تشییع شد

پیکر شهید زارعی در یزد تشییع شد


مراسم تشییع پیکر مامور نیروی انتظامی که در درگیری با اشرار و سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد بود صبح امروز برگزار شد.

ستوان دوم شهید جواد زارعی دو روز قبل و در درگیری با اشرار و سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام صبح امروز با حضور جمع زیادی از مردم دارالعباده برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و معاونین استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمع زیادی از مردم و مسئولان همراه بود، ادای احترام نظامی و مداحی در وصف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) انجام شد.

اقامه نماز بر پیکر این شهید والامقام در محل گلزار شهدای یزد و به امامت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد انجام و در قطعه شهدا به خاک سپرده شد.

شهید جواد زارعی متولد 1369 در بوانات فارس بود که به همراه خانواده خود شامل همسر و دو فرزند 5 ساله و دو ماهه در یزد انجام وظیفه می‌کرد.

به مناسبت شهادت این شهید والامقام، مسئولان استان یزد در پیام‌هایی جداگانه شهادت این شهید والامقام را تسلیت گفتند و مسئولان نظامی، انتظامی و امنیتی یزد در پیام‌های خود تاکید کردند که برخورد پشیمان‌کنند‌ه‌ای با اخلال‌گران آرامش مردم خواهیم داشت.